562€ 597€
Запропонуй ціну
       

Синтезатор Arturia MiniBrute 2S Noir описание:


MiniBrute 2S надихає своєю напівмодульною архітектурою. Він дозволяє створювати звуки повні індивідуальності, що яскраво відображають особистість творця. А його мультипатерновий 3-шаровий 64-ступінчатий секвенсор пропонує нові захоплюючі можливості для створення музики, при цьому позбавляючи від головного болю при програмуванні патернів. Можливості цього потужного автономного синтезатора можуть бути ще більше розширені, завдяки використанню модуля Patchbay. Даний синтезатор може стати центром всієї Вашої модульної системи. Підключіть його до RackBrute та збережіть всю свою колекцію в стильній та надійній екосистемі Eurorack.


Потужний автономний синтезатор MiniBrute 2S дозволяє контролювати всі процеси вручну. Це дає Вам можливість створювати унікальні звуки, що виділять Вас з загальної маси. Ніщо не схоже на те відчуття, що виникає, коли Ви чуєте, як Ваш звук оживає під Вашими руками; співає, підкоряючись зміні форми хвиль VCO; "гарчить", коли Ви налаштовуєте свій LFO; кричить, підкоряючись фільтру Штайнера-Паркера. Завдяки органічному програмуванню із майже нескінченними можливостями, MiniBrute 2S відкриває Вам захоплюючий світ звуків.


Цей синтезатор призначений для піонерів у світі музики, він надає рукам користувача повний контроль над безліччю нових захоплюючих можливостей синтезу, внутрішню маршрутизацію та повну сумісність з Eurorack.

 
Швидка доставка
 
Офіційна гарантія
Європейська ціна
 
Оплата при отриманні