dj-eq.com - це європейський інтернет-магазин з представництвом в Україні. Тут Ви можете замовити практично будь-яке DJ, студійне, музичне, а також світлове обладнання. Ми займаємося продажем апаратури для студій звукозапису, радіостанцій, музичних клубів, концертних площадок, DJ-їв, музикантів, вокалістів, саунд-продюсерів, звукорежисерів та просто для людей, які тільки хочуть познайомитися та попробувати себе в цих сферах діяльності. У нас Ви знайдете все, що потрібно на найвигідніших умовах та найкращих цінах. Передусім, ми займаємося продажем обладнання в країнах Європи та співпрацюємо із провідними європейськими та українськими дистрибюторами, що дає нам змогу запропонувати Вам максимально високий рівень послуг, хороший сервіс та підтримку в будь-яких питаннях стосовно музичного обладнання. 


До основних категорій продукції, яку ми пропонуємо можна віднести весь спектр апаратури для DJ, а саме DJ-контролери, професійні медіа плеєри, мікшерні пульти та програвачі вінілу. Щодо студійного обладання - то синтизатори, семплери, drum-машини, мікрофони, студійні монітори, навушники, звукові карти ітд. Також акустика активна та пасивна, світлове обладнання та спецефекти найвищої якості від найвідоміших світових лідерів у цій сфері. 

Ставши нашим клієнтом - ви отримуєте найкраще співвідношення ціна-якість, з гарантією на увесь асортимент товару. Що більше, у Вас є можливість замовити рідкісні музичні інструменти або важко доступні новинки, а ми доставимо їх в максимально короткі терміни. Найважливішим для нас є задоволений клієнт, тому обіцяємо докласти всіх зусиль, щоб Ви залишалися задоволеними та поверталися до нас знову.

dj-eq.com - ми робимо звучання кращим!